• Rozdrażew
  • piątek, 02 październik 2020 11:05
  •   1368

Szkolna stołówka już otwarta

Szkolna stołówka już otwarta
Szkolna stołówka już otwarta © SP Rozdrażew

Na początku października w Szkole Podstawowej w Rozdrażewie miało miejsce uroczyste otwarcie nowej stołówki. Na realizację tego przedsięwzięcia gmina pozyskała dofinansowanie z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Na stołówkę zaadaptowano pomieszczenia świetlicy szkolnej i kuchni. Symbolicznego otwarcia lokalu dokonali wójt Mariusz Dymarski i Krzysztof Broda – dyrektor SP w Rozdrażewie, z kolei ksiądz proboszcz Sławomir Siewkowski poświęcił stołówkę. Koszt prac adaptacyjnych i montażu systemu wentylacji wyniósł 121 250,88 zł, a na wyposażenie przeznaczono 67 800,59 zł. Pozostałe koszty, takie jak dokumentacja projektowo-kosztorysowa, opinia kominiarska, nadzór inwestorski, inwentaryzacja geodezyjna przyłącza, wyniosły 14 870 zł.

Na realizację zadania gmina pozyskała dofinansowanie z rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” w kwocie 79 984,55 zł. Dzięki realizacji projektu dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniowie będą mogli korzystać z ciepłego, przygotowanego na miejscu posiłku.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.