• 14 zdjęć
  •   1166

IV Osiedlowy turniej piłkarski

IV Osiedlowy turniej piłkarski © © Rada Osiedla nr 5

W piątek, 23 września na boiskach Szkoły Podstawowej nr 8 i Gimnazjum nr 4 odbywał się IV Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej.

W turnieju udział wzięło 100 dzieci w tym 37 dziewcząt. Mecze zostały rozegrane w kategoriach klasy III–IV oraz w kategorii kl. V–VI.

Na zakończenie każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom i drobny upominek, natomiast drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały nagrody rzeczowe oraz złote, srebrne i brązowe medale.

Wyłoniono najlepszych bramkarzy i strzelców w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymali puchary, które zostały ufundowane i wręczone przez radnych Pana Romana Olejnika oraz Pana Grzegorza Majchrzaka.

FC V D - Królewscy Team 2:4

Klasyfikacja końcowa chłopców (klasy 5-6)
I miejsce – Szyszaki Spółdzielczaki
II miejsce – Szyszek Team
III miejsce – Królewscy Team

Najlepszy strzelec:
Klasa 3-4 dziewczęta - Zuzanna Łęcka
Klasa 5-6 dziewczęta - Aleksandra Kołomyjec (wyłoniona w dodatkowych rzutach karnych)

Klasa 5-6 chłopcy - Bartosz Majchszak

Rada Osiedla nr 5 składa serdeczne podziękowania firmom oraz osobom prywatnym, które udzieliły pomocy w organizacji turnieju.