• Krotoszyn | Koźmin Wlkp.
  • czwartek, 19 kwiecień 2018 09:53
  •   161

Stracili prawka

Stracili prawka
Stracili prawka © archiwum

Kolejnych kierowców, którzy pomylili osobówki z samochodami rajdowymi zatrzymali nasi policjanci.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Obaj stracili prawo jazdy w środę, 18 kwietnia. Pierwszy o godz. 8:00 w Koźminie Wielkopolskim na ul. Pleszewskiej. Kierowca BMW poruszał się z prędkością 104 km/h. Za przekroczenie prędkości o 54 km/h w obszarze zabudowanym policjanci zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące oraz ukarali mężczyznę 400 zł mandatem karnym.

Drugi wpadł o godz. 17:30 w Krotoszynie na ul. Kozala. Kierowca volkswagena poruszał się z prędkością 125 km/h. Za przekroczenie prędkości o 75 km/h w obszarze zabudowanym policjanci zatrzymali prawo jazdy na 3 miesiące oraz ukarali mężczyznę 400 złotowym mandatem karnym. No cóż, głupota nie popłaca.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)