• Krotoszyn
  • środa, 18 kwiecień 2018 11:06
  •   137

Sam chce poddać się karze

Sam chce poddać się karze
Sam chce poddać się karze © Gracjan Jaworski

Prokurator Rejonowy w Krotoszynie prowadzi postępowanie przeciwko 42-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o usiłowanie gwałtu na terenie jednej z podkrotoszyńskiej miejscowości.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W oparciu o zgromadzony materiał dowodowy, prokurator, zarzucił mężczyźnie, ze w dniu 18 marca mężczyzna usiłował dopuścić się przy użyciu przemocy gwałtu na szkodę pokrzywdzonej, zamiaru swego jednakże nie realizując z uwagi opór stawiamy przez nią skutecznie opór. Do zdarzenia doszło w parku miejskim w Krotoszynie.

Sąd zastosował wobec mężczyzny tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Niedawno jednak 42-latek sam zawnioskował o karę 5 lat więzienia. Na decyzję czeka teraz w areszcie.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzajcych dzie wyborw i a do chwili zakoczenia gosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatw w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy majcych charakter agitacji wyborczej moe zosta uznana za naruszenie przepisw ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagroony kar grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z pn. zm.)