• Krotoszyn
  • czwartek, 25 październik 2018 09:48
  •   220

Zakleszczona w aucieW środę, 17 października, po południu na ul. Zdunowskiej w Krotoszynie doszło do groźnego zdarzenia. Kobieta kierująca fiatem seicento najprawdopodobniej nie zachowała ostrożności podczas włączania się do ruchu.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Fiat seicento zderzył się z dwoma innymi samochodami, a następnie przewrócił się na bok. Na skutek tego kierująca została zakleszczona wewnątrz auta. Ulica była zablokowana. – Kierująca uszkodziła trzy zaparkowane samochody, dwa ople corsa i audi A4, a następnie wjechała na chodnik w wyniku czego pojazd przewrócił się na bok – mówi asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

– Strażacy wycięli przednią szybę w pojeździe, uzyskując dostęp do poszkodowanej i wyciągnęli ją na zewnątrz – mówi kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Kobietę przekazano pod opiekę zespołowi ratownictwa medycznego. – Kierownik zespołu podjął decyzję o przewiezieniu kobiety do szpitalnego oddziału ratunkowego na dalszą diagnostykę – informuje Jakub Nelle, rzecznik prasowy zespołów ratownictwa medycznego przy Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Medycznej w Krotoszynie.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi krotoszyńska policja.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)