• Koźmin Wlkp.
  • poniedziałek, 19 listopad 2018 10:51
  • 4 zdjęcia
  •   142

Zderzenie trzech pojazdów

Zderzenie trzech pojazdów
Zderzenie trzech pojazdów © sekc. Wólczyński Przemysław

W niedzielę, 27 października, na skrzyżowaniu ulic Boreckiej i Jana Pawła II w Koźminie Wielkopolskim doszło do zderzenia trzech samochodów. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Dyżurny zgłoszenie o wypadku otrzymał kilkanaście minut przed godziną 11:00. Do akcji zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz jeden zastęp jednostki OSP Koźmin Wielkopolski.

– Kierująca samochodem marki fiat Seicento – mieszkanka Jarocina – nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego uderzyła w pojazdy citroen C5 i peugeot. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawczyni wypadku została ukarana mandatem w wysokości 300 złotych – informuje asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Strażacy odłączyli akumulatory w autach i w jednym z nich zakręcili zawór instalacji gazowej. Decyzją służb medycznych poszkodowana kobieta została przewieziona do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Krotoszynie na dalsze badania.

Po czynnościach dochodzeniowych policji z jezdni usunięto elementy karoserii oraz płyny eksploatacyjne. Działania służb ratunkowych trwały ponad półtorej godziny.

Galeria

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)