• Smoszew
  • czwartek, 06 grudzień 2018 10:33
  •   134

Kierowca wypadł z samochodu

Kierowca wypadł z samochodu
Kierowca wypadł z samochodu © JRG PSP Krotoszyn

W czwartek, 22 listopada, w Smoszewie (gm. Krotoszyn) doszło do wypadku drogowym. W zdarzeniu poszkodowany został kierowca osobówki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że był pod wpływem alkoholu.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Gdy strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie i z OSP Biadki dotarli na miejsce, pojazd osobowy znajdował się poza jezdnią. Kierowca na skutek zdarzenia wypadł z auta. Poszkodowanym zajmował się Zespół Ratownictwa Medycznego.

Strażacy zabezpieczyli pojazd i sprawdzili, czy w pobliżu nie ma innych osób, które by uczestniczyły w wypadku. Jak się okazało, nikt więcej nie brał udziału w zdarzeniu. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. – Samochód osobowy z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy nas drogi i wpadł do rowu. Wstępne badania wykazały, że mężczyzna miał 1,6 promila alkoholu we krwi. Pobrano od niego krew, by stwierdzić jego stan trzeźwości. Po otrzymaniu wyników będziemy wiedzieli, czy kierowca odpowie za jazdę po spożyciu alkoholu. Na szczęście nikomu krzywdy nie zrobił, bo podróżował sam – informuje asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Działania służb ratunkowych trwały blisko półtorej godziny.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Oceń ten artykuł
(0 głosów)