• sobota, 10 sierpień 2013 14:00
  •   899

Przegrana w ostatnim sparingu!

Przegrana w ostatnim sparingu! © © Astra Krotoszyn

W ostatnim przed rozgrywkami ligowymi sparingu Astra przegrała z występującą w leszczyńskiej klasie okręgowej Spartą Miejska Górka 1:3.Pierwsza połowa tego spotkania była naprawdę interesująca.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to
Gra była toczona w szybkim tempie i nie brakowało sytuacji bramkowych a także ciekawych akcji. Niestety pierwsza z takich okazji przyniosła gospodarzom prowadzenie.Niezrażeni takim obrotem sprawy zawodnicy Asterki ruszyli do huraganowych ataków.Nasi piłkarze raz po raz stwarzali zagrożenie pod bramką gospodarzy.Niestety kolejny raz w tym okresie przygotowawczym zawodziła skuteczność.Co innego gospodarze,którzy drugą sytuację bramkową od razu zamienili na gola.Po przerwie tempo gry spadło.Zawodnicy Sparty podwyższyli prowadzenie po "strzale życia" jednego z zawodników z okolic linni bocznej boiska.Astra w tej części gry stworzyła sobie dwie dogodne sytuacje .Pierwszą zmarnował Marciniak a drugą na bramkę zamienił po podaniu Przybyszewskiego niezawodny Jacek Chromiński.Pierwszy mecz ligowy nasza drużyna rozegra w najbliższa niedzielę w Bralinie z tamtejszym Sokołem.