• wtorek, 13 sierpień 2013 12:30
  •   1306

Pierwsze punkty Astry

Pierwsze punkty Astry © © archiwum

W czwartej kolejce rozgrywek kaliskiej klasy okręgowej Astra Krotoszyn pewnie pokonała na wyjeździe Sokół Bralin. Tym razem podopieczni Patryka Halaburdy po przerwie strzelili rywalom trzy gole, zachowując przy tym czyste konto.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wynik spotkania w 52. minucie otworzył Adrian Sójka, który pokonał bramkarza gospodarzy strzałem z rzutu karnego. Idealną okazję wykorzystał Tomasz Domagała, dając swojej ekipie prowadzenie. Minęło 25 minut i sytuacja się powtórzyła. Tym razem na indywidualną akcję zdecydował się Przybyszewski. Z nim również nie mogli poradzić sobie obrońcy, w wyniku czego sędzia podyktował drugą jedenastkę. Ponownie do piłki podszedł Domagała, zaliczając kolejne trafienie.

– W drugiej odsłonie u naszych przeciwników odezwało się słabsze przygotowanie fizyczne. Mieliśmy coraz więcej miejsca na boisku, co staraliśmy się skrzętnie wykorzystać – oznajmia pomocnik Astry. Rezultat konfrontacji ustalił niezawodny Chromiński, z bliska pakując piłkę do siatki. –Cieszy nas pierwsza wygrana w nowym sezonie. Teraz musimy dobry rezultat powtórzyć na własnym boisku, przed swoimi kibicami – mówi pomocnik Astry Mateusz Nowak.

Sokół Bralin – Astra Krotoszyn 0:3 (0:0)
BRAMKI: 0:1 – Tomasz Domagała (52’ karny), 0:2 – Tomasz Domagała (77’ karny), 0:3 – Jacek Chromiński (87’)
ASTRA: Wronecki – Adamski, Domagała, Szymon Sekula – Krystek, Jańczak (85’ Jankowski), Nowak (72’ Idkowiak), Marciniak (80’ Swora), Sójka – Chromiński (90’ Jakub Sekula), Przybyszewski.