• piątek, 30 listopad 2018 08:42

Idealne gwiazdkowe prezenty dla kobiet

Idealne gwiazdkowe prezenty dla kobiet
Idealne gwiazdkowe prezenty dla kobiet © archiwum

Przedstawicielki płci pięknej lubią znajdować pod choinką prezenty, które podkreślają ich kobiecość. Dlatego zazwyczaj cieszy je efektowna biżuteria, elegancka torebka czy markowe perfumy.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Piękna biżuteria zawsze wywołuje uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety. Nie znaczy to, że musi być bardzo kosztowna. Liczy się oryginalność i trafienie w gust partnerki, mamy, córki czy kuzynki. Dlatego warto wcześniej poprzyglądać się noszonym przez nią ozdobom lub zaciągnąć rady kogoś dobrze poinformowanego w tej kwestii.

Bardzo trafionym upominkiem są zwykle bransoletki, wisiorki czy kolczyki. Srebro jest obecnie bardzo popularne, ale jeśli chcemy więc wydać, sięgajmy po białe i różowe złoto. Na topie są naszyjniki w minimalistycznym stylu i o geometrycznych formach. Jeśli wybierzemy prezent dla młodej dziewczyny, warto pomyśleć o długich kolczykach z fantazyjnymi zawieszkami: z chwościkami, piórkami bądź sznureczkami.

Kolejny dobry wybór to perfumy, w tym wypadku warto jednak dobrze wiedzieć, jaki zapachy preferuje kobieta, której chcemy je dać. Nie warto kupować w ciemno, bo można kompletnie nie trafić. Bardziej bezpiecznym podarunkiem jest elegancki damski zegarek czy portfel albo większa inwestycja – damska torebka. Neutralnymi upominkami są jedwabne apaszki, zestaw mydełek czy olejków do kąpieli. Dla wielbicieli książek udanym prezentem może być literacka nowość, a dla melomanki – bilety na koncert czy płyta.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.