• Milicz
  • piątek, 02 październik 2020 08:26
  •   1125

Pokazowe odłowy w Miliczu

Pokazowe odłowy w Miliczu
Pokazowe odłowy w Miliczu © archiwum

W najbliższy weekend 3 i 4 października w godz. 12:00 – 18:00 na Ostoi Konika Polskiego przy ul. Grzybowej w Miliczu odbędą się pokazowe odłowy ryb. Ze względu na pandemię koronawirusa, tradycyjna już impreza plenerowa organizowana w ramach Dni Karpia będzie miała skromną oprawę.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Przy wejściu każdy z uczestników będzie miał mierzoną temperaturę ciała oraz będzie musiał zdezynfekować ręce. Około południa, zarówno w sobotę jak i w niedzielę, rybacy zaprezentują połów ryb przy wykorzystaniu sieci i podbieraków. Później każdy będzie  mógł kupić karpia i inne ryby słodkowodne. Mieszkańcy i turyści będą mogli skorzystać m.in. smażonych ryb, pierogów rybnych, zupy rybnej czy też chleba ze smalcem i ogórkiem.

Imprezie towarzyszyć będą stosika z regionalnymi produktami. Nie będzie natomiast planowanych wcześniej występów zespołów ludowych, przejazdów bryczkami czy też atrakcji dla dzieci.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.