• sobota, 18 kwiecień 2015 15:50

Urządź się tak, jak chcesz

Urządź się tak, jak chcesz
Urządź się tak, jak chcesz © © archiwum

To mieszkanie i dom powinny być dostosowane do naszych potrzeb, a nie odwrotnie. Warto o tym pamiętać przy remoncie.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wolność, Tomku, w swoim domku – mówi znane przysłowie. Tylko jak to możliwe, jeśli wymarzona kuchnia wypada właśnie tam, gdzie nie ma żadnych ciągów wodnych? Albo jeśli marzymy o przerobieniu nieużywanej sypialni na duży, jasny pokój kąpielowy, który zastąpi ciasną ciemną łazienkę? Rozmieszczenie ciągów wodnych potrafi skutecznie zepsuć marzenia o idealnym układzie mieszkania. Chyba że zastosujemy sprytne rozwiązanie, dobrze znane chociażby tym, którzy instalują kuchnie czy łazienki w domkach letniskowych, czyli pompo rozdrabniacze.

W DOMKU I W DOMU
Od WC, prysznica czy zlewu ścieki odprowadzane są cienką rurką. Tak cienka, że bez problemu można ją ukryć w ściance, suficie lub przy podłodze. To bezpieczne rozwiązanie, bo ścieki, które nią płyną, są odpowiednio rozdrobnione. Cała instalacja jest bezproblemowa, a użytkowanie wygodne. Dzięki temu remont nie trwa długo, a efekty SA dokładnie takie, o jakich marzymy, a nie takie jakie wymuszałoby układ pomieszczeń i rur.

WYBRAĆ NAJLEPIEJ
Zanim zdecydujemy się na pompo rozdrabniacze, warto Poznań ich rodzaje i możliwości. Dobrym przykładem może być oferta francuskiej firmy SFA. Producent już od 55 lat dostarcza pompo rozdrabniacze doskonałej jakości, cały czas proponując kolejne, wyspecjalizowane nowości. Możemy wybierać między modelami do instalacji toalet i takimi, które odprowadzają tzw. ścieki szare z wanien, brodzików, zlewów, umywalek czy pralek. Dzięki temu praktycznie każdy sanitariat zainstalujemy poza ciągiem wodnym. Tak jak chcemy.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.