• piątek, 25 maj 2018 10:37

Miłosny trójkąt

Miłosny trójkąt
Miłosny trójkąt © archiwum

Czasem wystarczyłoby wykreślić z kalendarza jeden dzień, jedną godzinę, jedno spotkanie, a życie potoczyłoby się zupełnie inaczej…

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wydawało się, że Małgorzata i Krzysztof tworzą parę idealną: ona – zadbana, energiczna i wyrozumiała domatorka, on – elegancki i mecenas, czuły mąż i doskonały ojciec, zapewniający rodzinie dostatnie, wręcz luksusowe życie. Wszystko byłoby cudowne, gdyby nie na trzecia Kobieta, o której Krzysztof nie potrafi zapomnieć. Kiedy Małgorzata ta odkrywa podwójne życie męża, postanawia walczyć o swoją rodzinę i szczęście u jego boku. Ten natomiast – rozdarty między miłością żony i kochanki – już wkrótce będzie musiał odpowiedzieć swobodnie na pytanie, które z tych dwóch uczuć jest silniejsze. Do czego kobieta jest w stanie się posunąć, by zatrzymać przy sobie mężczyznę swojego życia? Na ile stać kochankę, której partner wciąż wraca myślami dom innej?

„Nowakowie. Tom 1. Kruchy fundament” to kolejna powieść w dorobku Barbary Sęk. Pisarka debiutowała w 2012 roku książką „Dlaczego ona”. Jest wyznawczynią dewizy: „SĘK w tym, by pisać tak, żeby odbiorca odczytał trzy dni, a myślał o lekturze trzy lata”. Prywatnie mężatka i mama synka.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.