Rywalizowali o Puchar Burmistrza

Rywalizowali o Puchar Burmistrza © UM Kobylin

Aż 56 zawodników rywalizowało w Turnieju Kopa o Puchar Burmistrza Kobylina, które odbyły się podczas trwania tegorocznych Dni Kobylina w sobotę, 18 czerwca.

Zawody przeprowadzono w sześciu kategoriach. Wśród mężczyzn rywalizujących w turnieju kopa o puchar Burmistrza Kobylina zwyciężył Czesław Zygmunt z Zdziętawy, zdobywając 32 pkt. Natomiast w zawodach wędkarskich o puchar Burmistrza najlepszym okazał się Robert Dudziak. W tej kategorii rywalizowało 20 zawodników. W strzelaniu o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kobylinie zwyciężył Aleksander Zawieja, zdobywając 86 pkt. Mistrzostwa Gminy Kobylin w Rzucie Beretem w kategorii kobiet zwyciężyła Wanda Gawrońska, osiągając 24,15 m, w kategorii mężczyzn - Łukasz Pospiech osiągając 36,10 m. Podczas tegorocznych Dni Kobylina została zorganizowana akcja krwiodawstwa. Do punktu rejestracyjnego zgłosiły się 42 osoby, z czego tylko 39 mogły oddać bez problemów swoje drogocenne płyny.

Last modified onpiątek, 05 lipiec 2013 10:32