• czwartek, 07 czerwiec 2018 00:50

Miłość i nienawiść

Miłość i nienawiść
Miłość i nienawiść © archiwum

Bliski Wschód – Syria, Arabia Saudyjska, Katar, Emiraty Arabskie, Liban i Jordania. Świat niesamowitego bogactwa i władzy, ale też nędzy i rozpaczy.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Życie na salonach i w obozie dla uchodźców, w nowoczesnych stolicach wielkich mocarstw i w Rakce, stolicy kalifatu. Powracają znani i lubiani bohaterowie: kobiety z rodu Salimich – Dorota oraz jej dwie córki, Marysia i Daria, a także ich mężczyźni – Hamid Binladen i dżihadysta John. Czy Marysia nadal Binladenem, miłością swojego życia? A może zły los ich rozdzieli?

Czy Daria ucieknie od dżihadysty i ona oraz jej bliscy będą bezpieczni? Czy Dorota w końcu znajdzie uczucie, które przyćmi wszystkie dotychczasowe? Dlaczego zawsze najbardziej pokrzywdzone podczas wojny muszą być kobiety i dzieci?

„Arabski syn” to kolejna część bestsellerowej orientalnej sagi Tanyi Valko. Pod tym pseudonimem ukrywa się absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Była nauczycielką w Szkole Polskiej w Libii, a następnie przez prawie 20 lat – asystentką ambasadorów RP. Mieszkała w krajach arabskich, w tym w Libii i Arabii Saudyjskiej, a następnie w Indonezji. W 2018 roku wróciła do Polski.

WYDAWNICTWO PRÓSZYŃSKI I S-KA

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
Tagged under
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.