• sobota, 10 październik 2020 12:51

O miłości w cieniu wielkiej wojny

O miłości w cieniu wielkiej wojny
O miłości w cieniu wielkiej wojny © archiwum

„Smak dymu” Anny Trojanowskiej to kontynuacja losów bohaterki ze świetnie przyjętego przez czytelników „Piołunu na zapomnienie”. Książka trafiła do księgarń dzięki Wydawnictwu Zyski S-ka.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Warszawa, rok 1914. Lea jest pewną siebie, energiczną kobietą, matką trójki dzieci. Pracuje w aptece i próbuje wprowadzić do niej zioła z własnego zbioru. Wydawałoby się, że niczego jej nie brakuje, a jednak nie czuje się szczęśliwa. Po dziesięciu latach małżeństwach z Wincentem z gorącego uczucia, które ich połączyło, niewiele zostało. Gdy niespodziewanie nadarza się okazja, Lea wybiera się w podróż daleką Syberię. Kiedy powraca do Warszawy, świat jest już inny, wybuchła I wojna światowa, a mąż zajęty jest sprawami fabryki. Lea będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, co jest dla niej najważniejsze, i jak odzyskać to, co wydawało się już stracone.

Anna Trojanowska – autorka powieści „Piołun na zapomnienie” (2018) oraz kryminału retro „Człowiek z brzytwą” (2018).

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.