• Lutogniew
  • poniedziałek, 28 wrzesień 2020 09:45
  •   2034

Pożar obornika

Pożar obornika
Pożar obornika © Sebastian Kalak

Policja wyjaśnia przyczynę pożaru w Lutogniewie (gm. Krotoszyn). Palący się obornik zagrażał budynkom gospodarczym.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W piątek, 25 września po południu trzy jednostki straży pożarnej uczestniczyły w akcji gaszenia pożaru w jednym z gospodarstw przy ulicy Kościelnej w Lutogniewie. Ponieważ płomienie objęły całą pryzmę z obornikiem, zagrożone pożarem były sąsiadujące z nią budynki.

– Po podaniu kilku prądów gaśniczych ogień został stłumiony. Nasze działania zakończyły się szybko – informuje st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Nikt nie ucierpiał. Nie było też strat materialnych. – Właściciel nieruchomości we własnym zakresie, przy użyciu ładowarki, sukcesywnie wywoził obornik z posesji na pole – poinformował Patryas.

W związku z tym, że strażacy nie ustalili przyczyny powstania pożaru, na miejsce przyjechali policjanci. Wszczęli postępowanie.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.