• piątek, 26 maj 2017 10:30

Tak dobrze, że jesteś…

Tak dobrze, że jesteś…
Tak dobrze, że jesteś… © archiwum

Dzień Matki to idealny moment, by nadrobić, zaległości w uczuciach. Ale pamiętaj, że to działa w dwie strony – ile dasz, tyle dostaniesz.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Nie chodzi o to, by być idealną matką, bo takich nie ma. Dobra, kochająca i wspierająca rodzicielka, która rozumie potrzeby swojej latorośli i stara się dla niego dobrym wzorem – oto, czego do Ciebie oczekują dzieci i za co Ci kiedyś będą wdzięczne.

NIE WSTYDŹ SIĘ SWOICH UCZUĆ
Nieważne, czy Twoje pociechy są już dorosłe, czy jeszcze zaliczają się do maluchów, relacja matki z dzieckiem jest wyjątkowa i żadna inna jej nie zastąpi. Jeśli należysz do tych szczęściar, którym udało się znaleźć klucz do wychowania, gratulacje i szacunek! Ale jeśli czujesz, że coś po drodze poszło nie tak, spróbuj porozmawiać z synem czy córką. Szukasz pretekstu? 26 maja to może być ta data, ale każdy inny dzień będzie równie dobry. Dzieci się uczą nie tego, co im mówimy, tylko tego, co robimy. Ta zasada wychowania działa przez całe życie Chcesz coś wyjaśnić, wyznać, zrozumieć, okazać uczucia…

Dzień Matki to dobra okazja, by powiedzieć sobie kilka ciepłych słów. I nie chodzi o robienie bilansu, tylko o serdeczną i szczerą rozmowę, tak, byście czuli, że zawsze możecie na siebie liczyć.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 votes)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.