• piątek, 04 październik 2019 08:03

Brwi jak u chłopaka

Brwi jak u chłopaka
Brwi jak u chłopaka © archiwum

Kobiety od dawna upodobniały się do mężczyzn, i odwrotnie. Tym razem w makijaż królują chłopięce brwi, czyli boy brows.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Idealnie symetryczne, wymodelowane, wymuśnięte kredką brwi nie są już tym, co zachwyca kobiety. Teraz w trendzie są grube i gęste włoski, które… cechują raczej męską urodę. Chłopięce brwi mają coraz więcej fanek. Pomysł nie jest nowy, bo moda na cienkie brwi zamiast grubych kresek nad oczami pochodzi z Azji i pojawiła się kilka lat temu. Polega głównie na tym, by zamiast charakterystycznego łuku była proste kreska, a właściwie krecha. Brwi mają być zauważalne, czyli szerokie, proste i najlepiej ciemne.

Jak to z modą bywa, nie każdemu jednak pasuje tak mocna oprawa oczu. Należy też uważać z mocnym malowaniem powiek, np. w stylu smokey eyes, bo efekt może być przytłaczający. Ten styl pokochają osoby ceniące naturalność, które są znużone ciągłym wyrywaniem włosków.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
Tagged under
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.