• środa, 22 styczeń 2014 14:47

Przeźroczyste głośniki

Głośniki TS mają satysfakcjonować i melomanów i miłośników nowoczesnego wzornictwa
Głośniki TS mają satysfakcjonować i melomanów i miłośników nowoczesnego wzornictwa Głośniki TS mają satysfakcjonować i melomanów i miłośników nowoczesnego wzornictwa © © archiwum

Atutem nowej serii głośników Blaupunkt TS jest wielka moc, która w subwoferach dochodzi nawet do 600 W. Nowe głośniki mają także dodatkowe zaletę – są bardzo efektowne wizualnie.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Seria TS jest bowiem przezroczysta. W głośnikach TS znajdują się głośniki współosiowe, dwudrożne, subwoofery wielkie mocy, a nawet głośniki owalne. Seria jest dostosowana do otworów konstrukcyjnych aut europejskich, japońskich i amerykańskich i oferowana w rozmiarach 87-165 mm (głośniki współosiowe).

Subwoofery mają średnicę od 130 do 300 mm. Głośniki owalne są produkowane w rozmiarach calowych – od „4” na „6” do „6” na „9”.

Cena w Polsce: od 175 (najmniejszy głośnik TS352 – 87 mm) do 259 zł (TS c 650 – dwudrożny, 650 mm).

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.