• Milicz
  • środa, 07 październik 2020 11:34
  •   1318

Nowy dyrektor do spraw medycznych w MCM

Nowy dyrektor do spraw medycznych w MCM
Nowy dyrektor do spraw medycznych w MCM © archiwum

W czwartek, 1 października nowym dyrektorem ds. medycznych w Milickim Centrum Medycznym został lekarz Edward Kostecki z Wrocławia, który zastąpił na stanowisku Halinę Nawrocką.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Dr Halina Nawrocka była dyrektorem ds. medycznych w Milickim Centrum Medycznym niespełna rok, od grudnia 2019 r. do końca września 2020 r.

Zarząd szpitala zdecydował o zmianie na tym stanowisku i od 1 października sprawuje Edward Kostecki. Nowy dyrektor ds. medycznych w spółce MCM ma 66 lat i jest doświadczonym lekarzem, specjalistą w zakresie chorób wewnętrznych, balneologii i medycyny fizykalnej.

Edward Kostecki w przeszłości pracował m.in. w Klinice Chorób Wewnętrznych Akademii Medycznej we Wrocławiu, w Poradni i Klinice Kardiologii, Wojewódzkim Zespole Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej na ul. Dobrzyńskiej we Wrocławiu, w Narodowym Funduszu Zdrowia, a w latach 2011-2014 był dyrektorem Wydziału Polityki Społecznej w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu. – Czasy dla placówek ochrony zdrowia są bardzo trudne, trzeba będzie walczyć o przetrwanie. Postaram się z całym zaangażowaniem wspierać zarząd w realizacji tego celu – powiedział po objęciu stanowiska nowy dyrektor do spraw medycznych w spółce MCM.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.