• Ostrów Wielkopolski
  • czwartek, 08 październik 2020 09:31
  •   1799

Szalona jazda

Szalona jazda
Szalona jazda © archiwum

Ponad pół promila alkoholu w organizmie miał kierowca BMW zatrzymany przez ostrowską drogówkę. Do tego był pod wpływem amfetaminy, a jego samochód nie miał ważnych badań technicznych.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego BMW, który w jednej z wsi na terenie gminy Przygodzice przekroczył dozwoloną prędkość. Mężczyzna jechał ponad 100 km/h. Podczas kontroli okazało się, że jest on nietrzeźwy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad pół promila alkoholu. Policjanci znaleźli też przy nim amfetaminę. Dodatkowo okazało się, że 27-latek był pod jej działaniem. Okazało się, że pojazd którym kierował mężczyzna, nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Mieszkaniec powiatu ostrowskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grożą mu 3 lata więzienia.

Publikacja:
Nasz Rynek
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.