• Sieroszewice
  • piątek, 16 październik 2020 11:15
  •   739

W miłości przeżyli 50 lat

Odebrali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”
Odebrali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Odebrali „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” © archiwum

W Gminnym Ośrodku Kultury w Sieroszewicach odbyła się uroczystość dla małżeństw świętujących złote gody.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Ze względu na aktualną sytuację w naszym kraju, imprezę rozłożono na dwa dni. Jubileusz 50 lat wspólnego pożycia obchodziło w tym roku w gminie Sieroszewicach 14 par. W uroczystościach brał udział wójt gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski, zastępca wójta Bartosz Kubica, sekretarz gminy Mirosława Busza, skarbnik Karolina Kałużna oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Sieroszewicach Marzena Pilarska.

Dostojnych jubilatów i zaproszonych gości powitała kierownik USC. Po słowach wstępu wójt gminy pogratulował wyróżnienia oraz życzył kolejnych lat wspólnego życia w zdrowiu i szczęściu. Podkreślał, że w małżeństwie trzeba się kochać, szanować i potrafić negocjować. Główni bohaterowie spotkania otrzymali przyznane im przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”.

W imieniu głowy państwa odznaczenia wręczył wójt Anatol Piaskowski. Po części oficjalnej odbył się krótki koncert w wykonaniu Magdy Zając i akompaniującego jej na gitarze akustyczno-elektrycznej Sebastiana Szkudlarka. Artyści z repertuaru Anny Jantar czy Marka Grechuty. Koncert przygotował dla jubilatów Gminny Ośrodek Kultury w Sieroszewicach.

Publikacja:
Nasz Rynek
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.