• czwartek, 06 wrzesień 2018 08:06
  •   684

Wygrali 11:0 ze strażakami

Wygrali 11:0 ze strażakami © Sebastian Kalak

W niedzielę, 26 sierpnia, na stadionie Ludowego Zespołu Sportowego w Biadkach (gm. Krotoszyn) odbył się mecz pomiędzy mieszkańcami Biadek a strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej. Po zaciętych walkach mieszkańcy pokonali lokalną grupę strażaków wynikiem 11:0. Emocji jednak nie było końca.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Impreza była dobrą okazją do integracji i zdrowej rywalizacji. Mieszkańcy Biadek z jednej strony, stanęli naprzeciw strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Biadkach. Rywalizacja była bardzo zacięta, jednak szczęście dopisało mieszkańcom Biadek, którzy już w pierwszej połowie wygrywali imponującą różnicą punktów, czyli 6:0.

Druga połowa rozpoczęła się gwałtownym atakiem na bramkę strażaków-ochotników, jednak był top atak bezskuteczny. Następnie akcja przeniosła się pod bramkę sołectwa. Strażacy mieli szansę zremisować ten wyniki, a nawet wygrać, jednak akcja znów wróciła pod ich bramkę i chwilę później wpadł gol dla biadaczan.

Ostateczne mecz zakończył się wynikiem 11:0 dla mieszkańców Biadek, jednak pamiętajmy, jest była to tylko zabawa i okazja do wspólnej integracji. O kolejnych zawodach sportowych i meczach piłki nożnej, które odbędą się w Biadkach, będziemy informować na bieżąco.