• Krotoszyn
  • poniedziałek, 05 październik 2020 10:47
  •   2159

Starosta z COVID-em

Starosta z COVID-em
Starosta z COVID-em © Sebastian Kalak

W piątek okazało się, że starosta krotoszyński ma pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Stanisław Szczotka ogłosił to na swoim profilu facebookowym.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

– Pragnę poinformować, iż od 26 września przebywam na kwarantannie domowej, jako że osoby z mojego najbliższego otoczenia są pracownikami DPS Baszków – oświadczył w specjalnym komunikacie starosta krotoszyński. – W Starostwie Powiatowym przebywałem ostatni raz 25 września. Obecnie, w porozumieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, ustalana jest lista osób, z którymi kontaktowałem się w okresie, gdy mogło dojść do ewentualnej emisji wirusa. Na szczęście lista nie jest długa.

Stanisław Szczotka wyjaśnił dalej, że wicestarosta Paweł Radojewski przebywał wówczas na urlopie i bezpiecznie kieruje pracami powiatu oraz jego jednostek, a także nadzoruje działania związane z obostrzeniami, jakie obejmują nasz powiat w związku z epidemią. – Tak więc jednostki powiatu oraz służby i inspekcje w powiecie pracują bez zakłóceń. Bardzo dziękuję panu Pawle Radojewskiemu za te działania i całodobową obecnie służbę – zakomunikował Szczotka.

Starosta poinformował, iż przechodzi chorobę z lekkimi objawami, typowymi dla COVID-19. – Mam nadzieję, że tak pozostanie. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia! – napisał.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.