• wtorek, 27 maj 2014 16:10
  •   999

Rowerem przez powiat

Rowerem przez powiat
Rowerem przez powiat © © Sebastian Kalak

Wiosna w pełni, więc nadszedł czas żeby odkurzyć swojego dwukołowca. W kolejnych tygodniach będzie proponować ciekawe miejsca, które można odwiedzić na rowerze.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W tym tygodniu proponujemy jedną z rekreacyjnych tras na terenie naszego powiatu. Nasza propozycja nada się również dla wielbicieli bardzo wyczynowej jazdy.

Szlak wiedzie przez Salnię. Przejeżdżając główną ulicą, wjeżdżamy w leśną drogę, którą możemy dojechać nawet do wsi Dzierżaków. Trasa liczy prawie 5 km (w jedną stronę do wsi Salnia). Cykliści mogą wybrać główną trasę, która wiedzie obok leśniczówki. Bardziej odważni mogą wjechać w głąb lasu. Wyczynowcy znajdą tu piaszczyste wydmy, po którym można nawet poskakać.

Podczas takiej przejażdżki możemy napotkać nawet na dzikie zwierzęta, a przy tym piękne widoki i śpiew ptaków. Nie ma lepszego miejsca na aktywny wypoczynek.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.