• niedziela, 24 maj 2015 13:02
  •   951

Dla zdrowia i relaksu

Dla zdrowia i relaksu
Dla zdrowia i relaksu © © archiwum

Województwa zachodnio-pomorskie i pomorskie to nie tylko piękne nadbałtyckie plaże. Warto tam pojechać dla pięknych lasów i jezior oraz doskonałych sanatoriów.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Warto zdać sobie sprawę, że tak pięknych plaż, jak te nadbałtyckie, niewiele jest na świcie. Bialuteńki, drobniutki piach oraz gładkie morskie dno bez skał i kamieni. Lazurowe Wybrzeże może nam tylko pozazdrościć!

PO ŁYK JODU
Nad morze warto się wybrać nie tylko w sezonie. Spacery, bieganie, nordic walking czy po prostu relaks na plaży i oddychanie przesyconym jodem powietrzem są doskonałe o każdej porze roku.

Te regiony Polski to także piękne lasy. Możemy wybrać się tu latem i jesienią na grzyby albo po prostu na wędrówki. To także wspaniałe jeziora. Nie tak znane, jak mazurskie, ale też nie tak bardzo oblegane. Możemy się tu także wybrać do sanatorium.

SANATORIA CZEKAJĄ
Na Pomorzy Zachodnim znajdziemy wiele takich miejsc nad samym morzem. Najbardziej znane są Kołobrzeg i Świnoujście, ale leczyć możemy się w Ustroniu Morskim, Mielnie, Sarbinowie, Darłowie, Dźwirzynie i wielu innych. Sanatoria znajdziemy także w głębi lądu – w pięknej okolicy, pełnej malowniczo położonych jezior znajduje się Połczyn-Zdrój. Borne Sulinowo, ukryte we wspaniałych lasach, to miejscowość zajmowana kiedyś przez żołnierzy radzieckich. Sanatoria znajdziemy także w Pomorskim m.in. w bardzo atrakcyjnych miejscowościach nadmorskich, jak Sopot, Łeba, Jantar, Stegna, Krynica Morska, Jurata, Ustka czy Władysławowo.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.