• piątek, 05 luty 2016 09:40

Upominek na Dzień Zakochanych

Upominek na Dzień Zakochanych
Upominek na Dzień Zakochanych © archiwum

Walentynki to pełne ciepła święto, dające nam kolejną okazję do nieco bardziej uroczystego wyrażenia swoich uczuć. O specjalnym miejscu w sercu i pamięci zapewniamy nie tylko partnera, lecz także rodzinę i przyjaciół.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Ciepłe słowa wymieniają w tym dniu ludzie nawet ze sobą niezwiązani emocjonalnie. Jest to dobry pretekst do okazania serdeczności, do otwarcia się na innych – okazanie im po prostu życzliwości. Wobec bliskich warto moc swoich uczuć podkreślić niecodziennym gestem. Dłuższa rozmowa o dawno niewidzianymi rodzicami. Żartobliwa karta okolicznościowa podrzucona przyjacielowi. Koniecznie według tradycji anonimowa – ciekawe, czy się domyśli od kogo. Dzieci na pewno ucieszą czekoladki i lizaki w kształcie serca. W pakiecie z podarkiem obowiązkowo dużo zapewnień o miłości.

A co dla tej jedynej/jedynego? Wyjątkowa dla nas osoba zasługuje na wyjątkowe potraktowanie. Może warto nawet pomyśleć o osobistym upominku. Dla każdej pary będzie to coś innego: wymarzony weekend tylko we dwoje, koncert, romantyczna kolacja, ekskluzywna bielizna, biżuteria symbolizująca oddanie.

A skoro o biżuterii mowa – ten dzień to jedna z najpiękniejszych okazji na oświadczyny. Zaręczynowy pierścionek to z pewnością wymarzony prezent każdej dziewczyny. Noszony na dłoni do końca życia będzie przypominał tegoroczne walentynki.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.