• piątek, 05 luty 2016 09:52

Wyjazd z ukochanym

Wyjazd z ukochanym
Wyjazd z ukochanym © archiwum

By związek dobrze się układał, musimy znaleźć dla siebie czas. Dlatego warto wyrwać się razem z ukochaną osobą na urlop. Choćby krótki.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Pamiętajmy, że ideą takiego urlopu podtrzymującego związek jest to, że mamy razem świetnie się bawić. Jeśli obydwoje uprawiacie sporty zimowe, jedźcie w góry. Nic tak nie cementuje relacji, jak wspólnie przeżywana radość, a szusowanie czy szaleństwo na desce dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji. Jeśli żadne z was nie miało dotychczas możliwości nauczyć się jazdy na nartach, może warto skorzystać z okazji i teraz rozpocząć naukę? W górach można się także bawić w inny sposób – choćby na sankach. Wspólne wieczory przy kolacji, kominku i grzanym winie będą natomiast pretekstem do długich i czułych rozmów.

Zimą można się też wyrwać nad morze. Jest nie tylko bardzo piękne o tej porze roku, ale też wydziela najwięcej jodu. Dzięki długim i romantycznym wędrówkom po plaży wzmocnicie więzi między wami oraz odporność waszych organizmów. Zabierzcie ze sobą kijki do nordic walkingu – taki marsz uruchamia większość mięśni i staje się bardziej efektywny.

Jeśli lubicie podglądanie zwierząt w naturze, pojedźcie do jednego z parków narodowych. Na wędrówkę po lesie warto zabrać ze sobą lornetkę. O ile tylko utrzyma się wiosenna pogoda, możecie wziąć ze sobą rower i skorzystać z jednego z malowniczych szlaków rowerowych.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.