• Kraj
  • sobota, 22 sierpień 2020 08:07
  •   2236

Nowe wyzwania ministra

Szumowski wprowadza Niedzielskiego do resortu
Szumowski wprowadza Niedzielskiego do resortu Szumowski wprowadza Niedzielskiego do resortu © archiwum

– Bardzo mnie cieszy, że osoba, która uczestniczyła w zespole kryzysowym, przejmuje stery w tym rządzie – powiedział odchodzący minister zdrowia Łukasz Szumowski (48 l.) o swoim następcy Adamie Niedzielskim (47 l.), prezesie Narodowego Funduszu Zdrowia.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Nowy szef resortu nie jest lekarzem, tylko ekonomistą. – Prezes Niedzielski zna system służby zdrowia nawet lepiej niż ja, ze względu na swoje doświadczenie w NFZ – mówił Szumowski. Przed nowym ministrem jest trudne zadanie: przygotować służbę zdrowia na drugą falę epidemii koronawirusa. – Zostałem dokładnie poinformowany, jak wygląda strategia podejścia do jesieni. Pokażemy państwu stosowane ustalenia, ale dopiero po moim formalnym powołaniu. Mam jeszcze kilka obowiązków do zakończenia w NFZ – powiedział Niedzielski.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.