• Cieszków
  • piątek, 04 wrzesień 2020 06:59
  •   1050

Płonęły baloty słomy

Druhowie z OSP Cieszków w czasie akcji w Rakłowicach
Druhowie z OSP Cieszków w czasie akcji w Rakłowicach Druhowie z OSP Cieszków w czasie akcji w Rakłowicach © OSP Cieszków

Dwukrotnie nasi strażacy musieli interweniować przy pożarach balotów słomy, do których doszło w Dziadkowie i Rakłowicach.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

W środę, 26 sierpnia o godz. 12:00 doszło do pożaru balotów słomy w Dziadkowie. Na miejsce udali się strażacy z OSP Cieszków i PSP Milicz. Podano jeden prąd wody bezpośrednio na płonące baloty słomy. Pożar ugaszono Działania trwały 52 minuty.

Z kolei w piątek, 28 sierpnia, również o godz. 21:00, w Rakłowicach na jednym z pól paliło się 6 balotów słomy. Na miejsce zadysponowano 4 jednostki straży pożarnej, dwie z OSP Cieszków oraz OSP Guzowice i OSP Brzezina. Druhowie podali trzy prądy wody na palące się baloty, a następnie rozgarniali i przelali pogorzelisko. Ich akcja trwała godzinę i 11 minut.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.