• Milicz
  • czwartek, 03 wrzesień 2020 10:27
  •   1395

Kontrola oznakowania dróg przed pierwszym dzwonkiem

Kontrola oznakowania dróg przed pierwszym dzwonkiem
Kontrola oznakowania dróg przed pierwszym dzwonkiem © archiwum

W ostatnim tygodniu wakacji, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, policjanci z Policji w Miliczu przeprowadzili kontrole oznakowania pionowego i poziomego dróg w pobliżu placówek oświatowych na terenie powiatu milickiego.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Policjanci spisali zauważone usterki i braki w oznakowaniu, a informacje o uchybieniach zostaną niezwłocznie przekazane zarządcom poszczególnych dróg. Rutynowe kontrole stanu oznakowania dróg przy szkołach i przedszkolach będą przeprowadzane przez policjantów przez cały rok szkolny.

Osoby, które w tych miejscach zauważą jakiekolwiek usterki i braki w oznakowaniu dróg publicznych, proszone są o niezwłocznie przekazywanie takich informacji do zarządców poszczególnych dróg – odpowiedzialnych za ich utrzymanie w należytym stanie – celem szybkiego wyeliminowania zaistniałych uchybień. Ewentualne spostrzeżenia można przekazywać telefonicznie kierownikowi Ogniwa Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Miliczu tel. (47) 87 212 18.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.