• piątek, 06 grudzień 2019 09:23

Prezenty dla najmłodszych

Prezenty dla najmłodszych
Prezenty dla najmłodszych © archiwum

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Przygotowujemy się do spotkań z najbliższymi i wspólnej Wigilii, której zwieńczeniem jest rozpakowywanie prezentów! Jest to szczególnie ważne dla najmłodszych, którzy niecierpliwie wyczekują Świętego Mikołaja!

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Chcą zobaczyć uśmiech na twarzy dziecka, wsłuchuj się w jego głos. Zobacz, jak reaguje na reklamy zabawek, co pisze w liście do Św. Mikołaja, o czym marzy. Sukces gwarantowany!

W LIŚCIE DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Wiele dzieci o konkretne prezenty prosi staruszka z brodą. W liście pojawiają się wymarzone lalki, klocki, maskotki, elektryczne kolejki, zdalnie sterowane samochody, łodzie lub roboty.

BAWI I UCZY
Coraz częściej stawiamy jednak na interaktywne zabawki, które są źródłem zarówno dobrej zabawy, jak i wiedzy. Gadający globus, gra planszowa, ciekawa i bogata zilustrowana książka czy instrument muzyczny to dla konesera muzyki bądź lubiącego rywalizuję bardzo trafione upominki. Dostępne są także kreatywne zestawy do samodzielnego konstruowania czy hodowli roślin.

ZWIERZĘ TO NIE ZABAWKA
Co roku pojawiają się pomysły, by sprawić dziecku pieska lub kotka pod choinkę. Czy to dobry wybór? Opieka nad zwierzęciem powinna być przemyślana i przedyskutowana z dzieckiem, które świadomie bierze na siebie obowiązek nakarmienia pupila czy posprzątania po nim. Malutki i słodki przypomina pluszową zabawkę, ale zabawką nie jest i nie można jej rzucić w kąt, gdy już się znudzi. Jeśli przygotowujemy się na przyjęcie zwierzaka pod dach, wybierzmy inny czas.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.