• piątek, 06 grudzień 2019 09:32

Prezent dla niej i dla niego

Prezent dla niej i dla niego
Prezent dla niej i dla niego © archiwum

Do Świąt Bożego Narodzenia już bardzo niedaleko. W wielu domach stoi udekorowana choinka i zaczęło się polowanie na prezenty. Nie masz pomysłu? Nic nie szkodzi, być może zainspirują cię nasze propozycje!

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego prezentu, warto zasugerować się własną intuicją i wziąć pod uwagę zainteresowania bliskiej osoby. Dla mola książkowego idealna będzie najnowsza powieść, a dla gracza nowy pad.

UPOMINEK SPERSONALIZOWANY
Nic tak nie cieszy, jak świadomość, że ktoś starannie przemyślał wybór naszego prezentu. Specjalna dedykacja na świątecznym kubku, pięknie oprawiony notes z naszymi inicjałami czy koszulka z zabawnym nadrukiem z pewnością zostaną docenione przez obdarowanego.

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA
W poszukiwaniu oryginalnego prezentu warto postawić na kartę podarunkową do ulubionej sieci sklepów bądź na inne atrakcje. Oczywiście taki prezent ma uzasadnienie w przypadku osób, które lubią mocne wrażenie typu przejażdżka wymarzonym motocyklem, skok na bungee albo lot balonem. Wybór jest duży!

ŻYCZĄC ZDROWIA
A co dla seniora pod choinkę? W świątecznych życzeniach zwykle pojawia się kwestia „dużo zdrowia”. Podarujmy je rodzicom lub dziadkom, serwując im wyjazd na kurację do sanatorium! W Polsce jest wiele uzdrowisk, w których kuracjusze nie tylko zrezygnują ciało i umysł, ale też będą mieli okazję zwiedzić ciekawe miejsca. Pod uwagę warto wziąć oferowane zabiegi oraz klimat najbardziej odpowiadający zainteresowaniu – górki lub morski.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.