• piątek, 23 październik 2020 12:30

Seks z byłym partneremWbrew pozorom seks może przynieść więcej satysfakcji po rozstaniu niż podczas trwania związku, mimo że partnerem jest ta sama osoba.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Znamy już swoje ciała i pragnienia, wiemy, jak wzajemnie sprawiać sobie przyjemność. Nie mamy z kolei codziennych obowiązków, nie kłócimy się i możemy spotykać się, kiedy mamy na to ochotę. Niestety, nie zawsze taki scenariusz sprawdza się w życiu…

Zanim zdecydujesz się na seks z eks, zastanów się, czy kieruje tobą pożądanie, czy chęć powrotu do przeszłości. Jeśli dawny związek to dla ciebie zamknięty rozdział, seks z byłym może być czystą przyjemnością- jak kieliszek dobrego wina. Ale jeśli seksrandki powstarzają się zbyt często, mogą przerodzić się w uzależnienie, utrudniające rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. 

W sytuacji, gdy nie pogodziłeś się z rozpadem związku, seks może być z kolei oszukiwaniem się. Nie licz na powrót do przeszłości, bo takie sytuacje zdarzają się rzadko. Nie oczekuj, że eks wyzna ci miłość po namiętnej nocy. Daj sobie czas i przestrzeń, by nie prowokować takich okazji.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.