• piątek, 15 kwiecień 2016 08:26

Prezent dla dziewczynki i chłopca

Prezent dla dziewczynki i chłopca
Prezent dla dziewczynki i chłopca © archiwum

Rower na komunię? Tak, ale tylko ten modny! Choć nasze dzieci mają dużo różnych rzeczy, z tej wyjątkowej okazji warto podarować im coś, o czym marzą i co sprawi im radość.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Komputer, tablet, smart fon, odtwarzacz muzyczny czy konsola to świetne prezenty dla dziewczynek, zwłaszcza jeśli są w kolorze różowym. Nie zapomnijmy również o pasujących akcesoriach, np. dużych i kolorowych słuchawkach.

Większość dziewczynek w tym wieku marzy o karierze piosenkarki czy aktorki. Można więc kupić im grę karaoke albo grę polegającą na powtarzaniu układów choreograficznych. Dziewczynki ucieszą się ze sprzętu sportowego – roweru, rolek, łyżworolek, rakiety tenisowej czy trampoliny.

Dziewczynki w wieku 8 lat mają już swoje sekrety. Elektronicznym pamiętnikiem zabezpieczonym hasłem będą więc zachwycone.

Dla chłopca idealnym prezentem będą gadżety i sprzęt sportowy. Większość chłopców marzy o konsoli do gier – to wydatek rzędu kilkuset złotych. Do kompletu można kupić gry kinetyczne, które wymagają ruchu, np. grę w tenisa.

Popularnym prezentem komunijnym jest tablet. To nie tylko zabawka, ale też narzędzie do nauki czy rozwijania pasji.

Współcześni chłopcy ucieszą się z roweru, ale lepiej, by był to MBX, modna deskorolka albo „dorosła” hulajnoga. Nie zapomnijmy, że do kompletu powinniśmy kupić ochraniacze na łokcie, kolana i nadgarstki oraz kask. Najlepiej kolorowe i zabawne. Możemy również kupić coś dla małego naukowca – dobrą lunetę czy mikrofon albo pierwsze narzędzia do majsterkowania.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.