• piątek, 07 wrzesień 2018 07:59

Nowe zasady, nowy prowadzący

Nowe zasady, nowy prowadzący
Nowe zasady, nowy prowadzący © archiwum

Kultowy muzyczny teleturniej „Jaka to melodia” cieszy niesłabnącą sympatią widzów od ponad 20 lat. Program w nowej, odświeżonej formule od września poprowadzi Norbi.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Program wystartował w 1997 r. Do dziś nagrano już ponad 4 tysiące odcinków. Każdy z nich to prawdziwe muzyczne show. Na scenie programu wystąpiło wielu artystów polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej, m.in. Boney M., Helena Vondráčková, Bonie Tyler, Irena Santor czy Zbigniew Wodecki, a także najlepsi polscy tancerze z grupy Volt.

Główne zasady programu pozostają niezmienione: zawodnicy muszą wykazać się świetną znajomością popularnych przebojów i odgadnąć jak najwięcej utworów muzycznych. Do rozpoznania piosenki muszą im wystarczyć tylko pierwszy nuty zagrane na fortepianie.

NOWA TWARZ TELETURNIEJU
Do tej pory do muzycznej rywalizacji można było stawać jedynie w pojedynkę. Od września formuła programu zostanie jednak rozszerzona i pojawią się nowe zasady. Show emitowany będzie w trzech aż różnych wersjach. Pojawi się także nowa scenografia. W roli prowadzącego od września zobaczymy znanego muzyka i prezentera Norberta Dudzika, znanego jako Norbi. Nowy gospodarz programu przyznaje, że czuje się w tej roli jak ryba w wodzie i szybko się zadomowił na planie programu.

GWIAZDY WCHODZĄ DO GRY
Od poniedziałku do piątku w każdym odcinku, zgodnie z dotychczasowymi zasadami, do walki stawać będzie troje zawodników, którzy muszą jak najszybciej podać tytuł piosenki, którą usłyszą. Z kolei w każdą sobotę w bitwie na hity ścierać się będą dwie dwuosobowe drużyny. Po raz pierwszy do muzycznej zabawy przyłączą się także inni i lubiani. Tym razem gwiazdy występować będą także w roli uczestników show.

One również będą miały szansę wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej w każdą niedzielę. Jedno pozostanie niezmienne – w każdym odcinku nie zabraknie wielkich przebojów. Niektóre wykonywać będą na żywo popularni artyści, m.in. Fun Factory, Natasza Urbańska, Cleo, Blue Café, Filip Lato, Szymon Chodyniecki, Red Lips czy Ola Szwed.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.