• piątek, 31 lipiec 2020 07:30

Sukienki w paski

Sukienki w paski
Sukienki w paski © archiwum

Pasiaste sukienki w zasadzie nie wychodzą z mody, ale warto zwrócić uwagę na to, że tak prosty niby wzór może mieć wiele odsłon. Paski marynarskie, kolorowe, tęczowe, o ostrych krawędziach lub takie z rozmaitymi brzegami, zygzaki – wybierając taką kreację naprawdę można poszaleć.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Pamiętajmy przy tym, żeby dobrze dobrać ją do naszej sylwetki. Pionowe wydłuża nam optycznie sylwetkę, a te poziome mogą ją poszerzać, ale niekoniecznie. Wszystko zależy też od koloru i grubości wzoru oraz od kroju kreacji. Paseczki zawędrowały w modzie również na wiele dodatków – nawet jeśli nie mamy odwagi na taką sukienkę, to możemy nimi unowocześnić stylizację. Pasiaste espadryle to już od kilku sezonów mocny trend, który powraca latem. I jeszcze jedna ważna informacja – paski wizualnie odmładzają i sprawiają, że wyglądamy dynamicznie.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.