• Milicz
  • czwartek, 10 wrzesień 2020 08:54
  •   942

Jesienią wyremontują drogę w Jankowej

Jesienią wyremontują drogę w Jankowej
Jesienią wyremontują drogę w Jankowej © archiwum

Pod koniec września ma ruszyć remont drogi w Jankowej, prowadzącej do drogi powiatowej relacji Milicz – Sulmierzyce.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Osadzony w lesie blisko kilometrowy odcinek drogi w Jankowej, należącej do Nadleśnictwa Milicz, zostanie wkrótce gruntownie wyremontowany.

Prace mają się rozpocząć na przełomie września i października. Wykonawcą będzie Zakład Usług Leśnych we Wrocławiu. Pracownicy ZUL-u zerwą stary asfalt i na istniejącej podbudowie, która w razie potrzeby zostanie uzupełniona, wyleją dwie warstwy nowego asfaltu. Droga będzie szeroka na 4 m, a jej pobocza będą miały po pół metra. Inwestycja sfinansowana zostanie w całości ze środków Nadleśnictwa Milicz.

Jeszcze w tym roku ma zostać wyremontowany także półkilometrowy odcinek gminnej drogi w Jankowej: od krzyża do lasu, gdzie droga gminna łączy się z drogą Nadleśnictwa Milicz. Tę inwestycję sfinansuje gmina Cieszków, przy wsparciu finansowym powiatu milickiego.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.