• Milicz
  • wtorek, 20 październik 2020 11:34
  •   937

Dachowanie w Czarnogoździcach

Dachowanie w Czarnogoździcach
Dachowanie w Czarnogoździcach © Ochotnicza Straż Pożarna w Wierzchowicach

W niedzielę, 18 października na drodze między Miliczem a Czarnogoździcami osobowy citroen na milickich numerach rejestracyjnych, którego prowadziła 26-letnia kobieta, wpadła do rowu i dachował. Na szczęście kobiecie nic się nie stało.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Jak wynika z policyjnych ustaleń, kierująca citroenem nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, gdyż w tym czasie padał deszcz i nawierzchnia była mokra. Kobieta na szczęście nie odniosła obrażeń, opuściła samochód o własnych siłach i odmówiła pomocy lekarskiej. Jechała sama. Była trzeźwa.

Na miejsce przyjechały 2 zastępy PSP Milicz i OSP Wierzchowice. Strażacy odłączyli klemy akumulatora i zakręcili zawór od butli LPF. Kierowali też ruchem i usunęli z jezdni rozbite elementy samochodowe, a ich działania trwały blisko półtorej godziny.

Na miejsce przybyła też policja, i tym razem skończyło się na pouczeniu za popełnione wykroczenie.

Publikacja:
Głos Milicza
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.