• piątek, 07 czerwiec 2019 08:05

W czym może pomóc pan młody?

W czym może pomóc pan młody?
W czym może pomóc pan młody? © archiwum

Mężczyźni bardzo często nie chcą się wtrącać w organizację ślubu. Jest kilka weselnych spraw, które nie kręcą się wokół kolorów i kwiatów, a wręcz przeciwnie – wymagają strategicznego myślenia, którego czasem kobietom brakuje. Właśnie do takich prac warto zaangażować narzeczonego.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Często na ślub zapraszamy całą rodzinę. Prawdopodobnie na Waszym weselu pojawią się ciotki i kuzynki od strony Twojego narzeczonego, których nawet nie znasz. Aby czuli się komfortowo i przypadkiem nie zajęli miejsca obok kogoś, z kim nie szczególnie się lubią, poproś swojego lubego, by sam się tym zajął.

Tego na pewno nie odmówił. Nie pan młody znajdzie także auto do wynajęcia. Zaangażuj go również w wybór menu oraz tortu na przyjęcie weselne. Przy wyborze menu musicie wziąć pod uwagę, czy ktoś z Waszych gości nie jest przypadkiem wegetarianinem, weganinem, cukrzykiem lub bezglutenowcem. Jeżeli nie jesteście pewni, poproś swojego ukochanego, by przeprowadził małe śledztwo wśród rodziny i znajomych.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.