• piątek, 31 lipiec 2020 07:38

Na eksperymenty nigdy za późno

Na eksperymenty nigdy za późno
Na eksperymenty nigdy za późno © archiwum

Rutyna w sypialni to problem wielu par, szczególnie tych z długim stażem. Nic tak nie podnosi temperatury w związku, jak wspólne eksperymenty. Warto otworzyć się na pomysłowe gadżety, które pozwolą przywrócić pożądanie i stopniowo wejść w nieodkryte do tej pory obszary.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wystarczą farbka i pędzelek, by na ciele partnera narysować dowolne wzory, a później je z niego zlizać. Erotyczne farbki często zawierają afrodyzjaki i feromony, a do tego występują w wielu kuszących smakach.

Można też spróbować jadalnej bielizny, która występuje w wersji dla kobiet i dla mężczyzn. To nic innego jak małe pudrowe cukierki na gumce – ich zjadanie z miejsc intymnych zdecydowanie pobudzi obie strony. Dobrym pomysłem mogą się również okazać erotyczne gry planszowe, które opierają się na rzucaniu kostką i poruszaniu się po planszy, pod warunkiem że wykona się konkretne zadanie. Niektórym towarzyszą takie akcesoria jak kajdanki, opaski na oczy, piórka do głaskania itp.

Podczas gry wstępnej świetnie może się także sprawdzić masażer łechtaczki, z kolei pierścień erekcyjny wzmoże doznania obojga partnerów podczas samego aktu miłosnego, umożliwia bowiem dłuższą i intensywniejszą erekcję.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.