• piątek, 06 listopad 2020 11:28

Gra wstępna – ważniejsza, niż myślisz

Gra wstępna – ważniejsza, niż myślisz
Gra wstępna – ważniejsza, niż myślisz © archiwum

Gra wstępna to preludium do seksu. Odpowiedni klimat, pieszczoty, bliskość – to wszystko ma wpływ na dalszy rozwój wydarzeń w sypialni. Mogą one stanowić wprowadzenie do prawdziwej rozkoszy.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Gra wstępna, która poprzedza stosunek, wpisuje się w ars amandi, czyli sztukę kochania. Wszystkie jej rytuały są bardzo istotnym elementem seksu. Przygotowują nasze ciało i zmysły do stosunku i mają doprowadzić do seksualnej satysfakcji obojga partnerów. To właśnie gra wstępna zaostrza apetyt na jeszcze więcej zmysłowych przyjemności, otwiera nowe horyzonty Powoduje silnie rozbudzenie pragnień, a także daje psychiczne odprężenie, które pobudza naszą fantazję i doprowadza oboje partnerów na sam szczyt.

Czasem mężczyźni mówią, że gra wstępna potrzebna jest przede wszystkim paniom. To prawda, że pocałunki, delikatny dotyk, masaż, pieszczoty, które jej towarzyszą, sprawią, że kobiety stają się zdecydowanie bardziej podniecone. I nie tylko same czują pożądanie, ale też czują się pożądane, czują się seksowne, pewne siebie. A to, że stosunek stanie się przyjemnym dla parterki, sprawi, że mężczyźni również odczują korzyści na własnej skórze.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.