• piątek, 29 sierpień 2014 10:39

Eksperymenty dla początkujących

Eksperymenty dla początkujących
Eksperymenty dla początkujących © archiwum

Urozmaicają życie intymne, pozwalają na łatwiejsze osiągnięcie orgazmu, potęgują doznania. Podpowiadamy, od jakich akcesoriów warto zacząć erotyczną przygodę.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wybierając pierwszy gadżet erotyczny, warto zastanowić się, czego oczekujemy o swojej nowej zabawki, którą część ciała ma ona stymulować i ile możemy na nią wydać. Czy wolimy używać jej w pojedynkę, czy też pragniemy wprowadzić do łóżkowych igraszek z partnerem powiem świeżości?

Pary mogą wybierać spośród wielu gadżetów. Temperaturę w sypialni podkręcą futrzane kajdanki, seksowna bielizna, opaski na oczy, farby do ciała lub gra erotyczna. Wśród akcesoriów dla kobiet największym powodzeniem cieszą się wibratory pojawiające się w różnych kształtach i rozmiarach. Niektóre mają bardzo realistyczny wygląd, inne nowoczesny wygląd.

Warto wybrać się do sex shopu, żeby zobaczyć zabawkę z bliska i zasięgnąć rady sprzedawcy. Jeśli odczuwamy skrępowanie na myśl o takiej wizycie, można zrobić zakupy online. Przesyłka nas nie zdradzi. Towary najczęściej wysyłane SA w prostych i niemożliwych do zidentyfikowanie opakowaniach.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.