• piątek, 15 styczeń 2021 08:20

Modne i praktyczne

Modne i praktyczne
Modne i praktyczne © archiwum

Fryzura bob, obowiązująca wszystkie modne kobiety przez ostanie lata, pojawia się już w kilku wariacjach. Jedna z nich, obecnie lansowana jako najmodniejsza fryzura 2021 roku, to boyfriend bob. Na czym polega to cięcie?

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Boyfriend bob jest fryzurą uniseks, stosunkowo krótką: włosy powinny sięgać do połowy policzka, w wersji maxi do brody. To fryzura z równymi przedziałkami biegnącymi środkiem czoła, dzielącym proste lub lekko falujące włosy na połowy. Jeśli boyfriend bob z grzywką, to symetryczna i krótka sięgająca połowy czoła.

Boyfriend bob to opcja z włosami koniecznie założonymi na uszy, przy czym wykluczone jest podpinanie wymykających się pasemek. O tę odmianę boba łatwo dbać – wystarczają grzebień i minimalna ilość wosku. Bezspornie jest to najwygodniejszy z bobów.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.