• sobota, 31 marzec 2018 06:39

Rusza sezon ślubów

Rusza sezon ślubów
Rusza sezon ślubów © archiwum

Suknia dla panny młodej, garnitur dla oblubieńca, obrączki, sala, orkiestra… To dopiero początek listy wydatków, gdy szykuje się wesele. Trendem ślubnym w 2018 roku jest natura. A gości można zaskoczyć na wiele sposobów.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Podczas targów ślubnych w Łodzi dowiedzieliśmy się, co się nie zmienia: nadal wiele osób przesądnie nie bierze ślubu w miesiącach bez „r” w nazwie. Ale nie jest już reguła, że przeczekuje się okres postu.

Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o marzenia nowożeńców – mogą jechać do ślubu wyścigówką, starym cadillakiem czy karocą. Jedni wybierają retro fotografie w sepii, inni kręcą wesele w trój wymiarze, trunki polewa profesjonalny barman albo świadek. Najmodniejsze torty teraz są słodko—kwaśne, bez bitej śmietany i kremów, za to w kolorach wystroju wnętrza, kwiatów, a nawet kreacji młodych. Ważny jest pierwszy taniec, więc modne stają się specjalne kursy. Na przyjęciach plenerowych mysli się o rozrywkach nie tylko na oczepiny.

Starsi grają w kręgle czy bilard, a dzieci bawią się w „figlorajach”. Imprezę kończą czasem efektowne pokazy fajerwerków! Ile to kosztuje? Jeśli się oszczędza, wyjdzie koszt porównywalny do ceny dobrego samochodu. Górnej granicy nie ma.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.