• środa, 24 wrzesień 2014 10:15

Cała prawda o środkach na potencję

Cała prawda o środkach na potencję
Cała prawda o środkach na potencję © archiwum

W aptekach można kupić sporo specyfików reklamowych jako bardzo skuteczne środki wzmagające potencję. Ale przyczyny braku lub mizerności erekcji powinny być najpierw zdiagnozowane u urologa.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Niekiedy wskazana jest terapia z użyciem leków niedostępnych bez recepty. Ich działanie polega na rozszerzaniu naczyń krwionośnych i ich udrożnieniu. Także powiększaniu ciał jamistych penisa, które, wypełniając się krwią, wywołują erekcję trwającą wystarczająco długo.

Za zamiany w naczyniach krwionośnych odpowiada kilka różnych substancji stosowanych w tabletkach. Działają mocniej lub słabiej – i tym się różnią. Nieprawdą jednak jest, że równie skuteczną alternatywą dla leków poszerzających ciała jamiste są specyfiki ziołowe, oparte np. na imbirze.

Nawet jeśli przyjąć, że działa on jako afrodyzjak, afrodyzjaki nijak się mają do problemów z erekcją. Głównie rozluźniają, a tu przecież chodzi o napięcie. Kolejnym mitem jest szkodliwość tabletek na potencję, które SA podejrzewane o niszczenie naczyń krwionośnych i podnoszenia ciśnienia tętniczego. Wiele badań (w przypadku Viagry ponad 100) dowiodło, że te leki są nie tylko bezpieczne, lecz także zdrowe.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.