• piątek, 13 lipiec 2018 07:53

Zrób w firmie internetową rewolucję!

Zrób w firmie internetową rewolucję!
Zrób w firmie internetową rewolucję! © archiwum

Prowadzisz firmę i nie wiesz, jak korzystać z Google Analytics i reklam w wyszukiwarkach? A może zastanawiasz się, jak wybrać najlepsze słowa kluczowe czy przygotować skuteczny mailing? Powinieneś szybko to nadrobić! Trudno prowadzić biznes bez sprawnego poruszania się w Internecie. Weź udział w projekcie Google Internetowe Rewolucje i rozwiń swoją firmę.

Masz zdjęia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

Typography
  • Small
Udostępnij to

Wiele małych i średnich przedsiębiorstw wciąż potrzebuje wsparcia w wykorzystywaniu narzędzi internetowych w prowadzeniu swojego biznesu. Cześć z nich to lekceważy, a część nigdy nie miała okazji się z tymi narzędziami zapoznać. Tymczasem Inter coraz częściej jest podstawowym i najbardziej efektywnym środkiem umożliwiającym prowadzenie działalności gospodarczej, rozwój formy i eksport swoich towarów lub usług. Dzisiaj samo założenie strony internetowej już nie wystarczy. Musisz jeszcze samemu dotrzeć do odbiorców lub po prostu dać się im odnaleźć. W jaki sposób możesz podnieść swoje kompetencje cyfrowe? Bardzo prosto! Zgłoś się do Internetowych Rewolucji.

NAUKA PRZEZ INTERNET
W 2015 r. Google uruchomił platformę e-learningową z materiałami edukacyjnymi. To darmowy kurs on-line, podczas którego każdy może zapoznać się z narzędziami internetowymi wspomagającymi prowadzenie biznesu. Na kursie nauczysz się wielu przydatnych umiejętności. Dowiesz się, jak zadbać o to, by twoja forma znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwarki (za pomocą reklamy i bez niej, czyli ograniczenie), jak docierać do klientów lokalnych i zdobywać nowych, np. stosując mailing, a także jak wykorzystywać w swoim biznesie media społecznościowe czy analitykę. Do wyboru masz aż 113 lekcji poruszających 26 tematów. To ponad 10 godzin materiałów wideo i animacji, w których wiedzę przekazuje czterech ekspertów, a sześciu przedstawicieli firm opowiada, jak w praktyce rozwija swój biznes dzięki umiejętnościom internetowym. Szkolenie prowadzone jest prostym językiem i każdy da sobie z przyswojeniem przekazywanej wiedzy.

Na kurs możesz zapisać się na stronie internetowej www.internetowerewolucje. Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat. Uczyć możesz się także mobilnie za pomocą aplikacji Learn Digital projektu Internetowe Rewolucje (możesz ją pobrać w Sklepie Play – wersja Android i App Store – wersja iOS).

SZKOLENIE PRAKTYCZNE
Od 2017 r. Internetowe Rewolucje jeszcze bardziej wychodzą naprzeciw małym i średnim przedsiębiorcom – zapewniają im również praktyczne szkolenia wspierając rozwój firm. To indywidualne konsultacje z doradcami Internetowych Rewolucji, prowadzone we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców.
W całej Polsce 30 doradców udziela wsparcia właścicielom firm w analizie ich potrzeb i dotychczasowych działań w Internecie. Podpowiadają, jak wykorzystać narzędzia internetowe w rozwoju biznesu oraz pomaga ułożyć indywidualny plan działania w Internecie. Potem, podczas wdrażania planu, doradca służy radą i odpowiada na dodatkowe pytania firm.

Żeby wziąć udział w projekcie, wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy na stronie g.co/InternetoweRewolucjeDlaFirm.

Ze szkoleń Internetowych Rewolucji skorzystało do tej pory ponad 100 tys. osób. Tylko w ubiegłym roku w projekcie wzięło udział ponad 16 tys. przedsiębiorców, a ponad 3 tys. odbyło indywidualne konsultacje z doradcami.

Publikacja:
Sebastian Kalak
Podoba Ci się?
Rate this item
(0 głosów)
Tagged under
stop-hejt
Dzielenie się opinią jest cenne, ale może ranić innych!
Komentujesz? Nie rań i nie obrażaj innych! "Nie" dla komentarzy zawierających - przemoc, pomawianie, groźby, propagowanie nienawiści, fałszywe informacje, spam. Widzisz taką wypowiedź? Zgłoś ją, korzystając z opcji zgłoś nadużycie.